E Deklaracje Pro Rozlicz PIT 2017 Online

Pobierz Program PIT i Rozlicz Online!

PIT 28 Online

Od kilku lat podatnicy mają możliwość rozliczenia PIT-28 online i wysłania deklaracji przez Internet. Można to zrobić dzięki programowi udostępnianemu na naszej stronie. Program umożliwia wypełnienie PIT 28 internetowo, wraz ze wszystkimi aktualnymi formularzami.

PIT 28 - Program Online

Aby rozliczyć elektronicznie PIT-28 za pomocą programu online należy pobrać wersję desktop (na komputer) lub uruchomić aplikację i rozliczyć online w przeglądarce. Program jest darmowy do użytku niekomercyjnego i zawiera prosty kalkulator PIT, dzięki któremu nie popełnimy błędu podczas wypełniania deklaracji. Przydatnymi funkcjami są takę:

  • Zapis i odczyt deklaracji
  • Możliwość wypełnienia wielu deklaracji
  • Połączenie z systemem e-deklaracje ministerstwa finansów

Jak rozliczyć PIT 28 przez Internet?

Do rozliczenia PIT-28 przez Internet niezbędne będą przychody za zeszły rok oraz informacje o uzyskanych przychodach, odprowadzonych składkach do urzędu skarbowego.

Przy rozliczeniu deklaracji nie możemy odliczyć ulg podatkowych, składek na ZUS i ubezpieczenie zdrowotne. Nie możemy także rozliczyć PIT-28 wspólnie z małżonkiem, chyba że rozliczamy formularz z umów najmu i dzierżawy lub podobnych. Wysokość należnego podatku dla Skarbu Państwa determinuje rodzaj prowadzonej przez nas działalności, rozliczanej w ramach ryczałtu ewidencjonowanego.

Dla osób potrzebujących pomocy w wypełnianiu PIT 28, polecamy broszurę informacyjną Ministerstwa Finansów z instrukcją jak wypełnić PIT-28.

Do Góry