E Deklaracje Pro Rozlicz PIT 2017 Online

Pobierz Program PIT i Rozlicz Online!

PIT 36L Online

Podatek liniowy wybiera ostatnimi czasy dużo firm ze względu na zwiększający się przychód. Na naszej stronie pobierzesz Program do PIT 36l, którym rozliczysz formularz PIT 36l Online.

Druk mają obowiązek złożyć firmy rozliczające się w oparciu o podatek liniowy. Korzyści płynące z liniowej stawki podatku wpływają na utratę innych przywilejów – ulg czy kwoty wolnej od podatku, a także rozliczenia wspólnie z małżonkiem.

Nagłówek 2

Elektroniczny PIT 36l można wypełnić za pomocą programu dostępnego na naszej stronie. Dostępne są dwie wersje aplikacji: Online, niewymagająca instalacji na komputerze oraz wersja instalacyjna (desktop). Obie wersje pozwalają na szybkie i bezbłędne wypełnienie deklaracji oraz internetową jej wysyłkę.

Najważniejsze funkcje programu do PIT 36l za 2016 rok:

  • Pozwala na internetową wysyłkę deklaracji.
  • Jest darmowy i pozwala na rozliczenie wielu deklaracji.
  • Posiada aktualne załączniki do druku.
  • Pozwala na zapis i odczyt deklaracji.

Jak rozliczyć PIT 36l przez Internet?

PIT 36l przez Internet rozlicza się podobnie jak pozostałe druki. Potrzebny jest program połączony z systemem e-deklaracje Ministerstwa Finansów, a także kwota przychodu za rok ubiegły.

Elektronicznie formularz PIT-36l rozliczymy za pomocą kreatora programu dostępnego na stronie, następnie aplikacja w formacie XML weryfikuje wypełniony wzór i jeżeli nie ma zastrzeżeń wysyła do urzędu skarbowego przypisanego podatnikowi. Po wysłaniu elektronicznie PIT 36l pamiętajmy o pobraniu Urzędowego Poświadczenia Odbioru, który jest naszym dowodem wysyłki PIT przez Internet.

Do Góry