E Deklaracje Pro Rozlicz PIT 2017 Online

Pobierz Program PIT i Rozlicz Online!

Program PIT 2017 Online

Program PIT na 2017 rok dostępny za darmo online! Pobierz na naszej stronie wersję na komputer lub rozlicz online aplikacją w przeglądarce bez potrzeby instalacji programu.

Gwarancja bezpieczeństwa

Program do PIT jest sprawdzony i bezpieczny (zabezpieczenie Comodo), a co najważniejsze zintegrowany z systemem e-deklaracje Ministerstwa Finansów. Dzięki temu, poprzez program (zarówno wersję instalacyjną jak i online) bez problemu wyślesz wypełniony formularz PIT przez Internet.

Funkcje Programu PIT Online:

  • Darmowy do użytku domowego
  • Umożliwia rozliczenie PIT Online
  • Umożliwia zapis i odtworzenie formularzy
  • Posiada listę Urzędów Skarbowych
  • Nie popełnia błędów przy wypełnianiu druków

Jak wypełnić PIT programem?

Rozliczając PIT programem w większości przypadków potrzebujesz PIT-11 od pracodawcy (w przypadku pracy na umowę, zlecenie, dzieło) lub wewnętrzne formularze PIT w firmie (w przypadkach działalności gospodarczej – PIT 28, 36, 36l). Program po kolei przejdzie przez wszystkie kroki rozliczenia, prosząc podatnika o podawanie konkretnych wartości z formularza PIT. Za pomocą programu PIT 2017 rozliczymy także wszelkie ulgi podatkowe oraz automatycznie załączone zostaną odpowiednie załączniki.

Czy wyślę Programem PIT przez Internet?

Tak, oczywiście. Program PIT połączony jest z systemem E-Deklaracje stworzonym przez Ministerstwo Finansów. Po wypełnieniu druku podatnik ma do wyboru wydruk formularza i wysyłkę tradycyjną, bądź wysłanie przez Internet. Po weryfikacji poprawności danych i podaniu przychodu z poprzedniego roku, podatnik otrzyma UPO – Urzędowe Poświadczenie Odbioru przez Urząd Skarbowy.

Do Góry